• Football arena / 10 TUPIKO

Symbol: TUP5456
42.26
szt.
Wysyłka w ciągu 24H
Cena przesyłki 12.99
Paczkomaty InPost 12.99
Kurier InPost 15.99
Kurier Poczta Polska 19.99
Kurier InPost (Pobranie) 24.99
Poczta Polska (Pobranie) 29.99
Dostępność 7 szt.

Zamówienie telefoniczne: 884-002-045

Zostaw telefon
Piłkarzyki na sprężynach do gry dla dzieci 
 
Tymi piłkarzykami bardzo łatwo jest manewrować. Plastikowe figurki umieszczone są na sprężynkach na stadionie o długości 55 centymetrów. Drużyna czerwona i żółta gotowa jest do gry a każdej bramki broni plastikowy bramkarz. Ochotnika na sędziego znaleźć można wśród członków rodziny a następnie razem przygotować czerwone oraz żółte kartki. 
Dla ojca i dla syna 
 
Ta zabawka jest jedną z tych, które w wielu przypadkach chętniej przygarną tatusiowie niż dzieci. Jednak to oni zwykle zarażają pasją do piłki nożnej swoje potomstwo. Piłkarzyki na sprężynach do gry dla dzieci to znakomite preludium do późniejszej gry na boisku a także zabawka, która choć w małym stopniu zastąpi prawdziwy amatorski mecz kiedy aura nie sprzyja zabawom w plenerze. Piłkarzyki na sprężynkach football arena wykonane są bardzo pieczołowicie z odwzorowaniem bramek razem z zamieszczonymi w nich siatkami i trybunami oraz innych detali prawdziwego stadionu. Na pewno spodobają się wielu dzieciom obydwojga płci. 
 
Ostrzeżenia! 
Zabawka odpowiednia dla dzieci w wieku powyżej lat - może zawierać małe elementy - niebezpieczeństwo połknięcia. Opakowanie nie jest zabawką, nie udostępniać dzieciom do zabawy. 
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia