• Kategorie
  • Szukaj
  • Fotelik kąpielowy – bezpieczne mycie maluszka

Chociaż zdarzają się dzieci, które nie przepadają za kąpielą, większość maluchów mimo wszystko lubi spędzać czas w wannie i entuzjastycznie reaguje na wodne aktywności. Mycie jest więc dobrą okazją, aby zacieśnić więzy między maluchem i jego opiekunami, zadbać o higienę oraz świetnie się bawić przy użyciu gumowych kaczuszek czy miękkich kolorowych gąbek. Nie należy jednak zapominać o zachowaniu odpowiednich środków ostrożności. Jeśli chcą Państwo, aby dziecko było bezpieczne w wannie, powinni się Państwo zaopatrzyć w fotelik kąpielowy. Dzięki takiemu udogodnieniu, można bezpiecznie ułożyć maluszka i mieć pewność, że nie zsunie się lub nie zachłyśnie wodą. To rozwiązanie zabezpiecza dziecko i sprawia, że nawet kiedy rodzić spuści je na chwilę z oka, by na przykład sięgnąć po szampon czy gąbkę, nie dojdzie do przykrego incydentu. W naszym sklepie znajdą Państwo duży wybór praktycznych fotelików kąpielowych, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i pięknie się prezentują w wannie.

Poznaj nasze foteliki kąpielowe – estetyka i wysoka jakość

Staramy się, aby produkty dla dzieci, które znajdują się w naszej ofercie, zawsze spełniały Państwa oczekiwania, zarówno pod względem funkcjonalności, jak i estetyki. Nasze foteliki kąpielowe wykonane są z plastiku, który nie powoduje u dziecka podrażnień. Ergonomiczny kształt, dostosowany do ciała malucha sprawia, że siedzisko jest komfortowe i stabilne. Antypoślizgowe nóżki minimalizują ryzyko obsunięcia się fotelika. Doskonale rozumiemy, że aby zachęcić dziecko do kąpieli, warto zwabić je kolorami oraz uroczymi wzorkami, dlatego w posiadamy foteliki w różnych wersjach kolorystycznych. Wykonane na nich wzory z motywami zwierzęcymi są nie tylko miłe dla oka, ale również trwałe i nie zmywają się pod wpływem wody. Na takim siedzisku z pewnością maleństwo będzie chętnie spędzać czas i wesoło bawić się w wannie.

Zobacz również okrycia kąpielowe dla dzieci w naszym sklepie. 

Posiadamy także bogaty wybór akcesoriów higienicznych dla dzieci, takich jak gruszki do nosa czy cążki do paznokci, które znajdziecie Państwo przeglądając nasz sklep internetowy.