• Kategorie
  • Szukaj
  • Wyposażenie do łóżeczka dla noworodka, niemowlaka starszego dziecka

W momencie, w którym przychodzi na świat nowy członek rodziny wszystko zazwyczaj czeka już na niego przygotowane. Wśród mebli i akcesoriów zabraknąć nie może łóżeczka oraz jego wyposażenia. O czym dokładnie tutaj mowa? W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele ciekawych i przede wszystkich sprawdzających się akcesoriów. Przeznaczone są one nie tylko dla noworodka czy niemowlaka, ale również starszego dziecka. To bardzo ważne, ponieważ maluch na każdym etapie potrzebuje innych bodźców, które sprawiają że czuje się zachęcony do poznawania otaczającego go świata. Także samo łóżeczko musi zostać dopasowane do aktualnej sytuacji. Może ono być tradycyjne drewniane, a może to być również model przenośny, turystyczny. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również kołyski, które doskonale sprawdzą się na przykład w salonie, gdy maluszek zrobi sobie drzemkę podczas dnia.

Wyposażenie do łóżeczka – nasza oferta

Jeśli mowa o wyposażeniu łóżeczka dla dziecka, to wspomnieć należy o znajdujących się w naszym katalogu karuzelach. Posiadamy klasyczne modele z wesołymi zwierzątkami które wirują nad głową maluszka, a także modele wyposażone dodatkowo w projektor. Ten po włączeniu wyświetla obrazki na ścianie bądź suficie. Jest to bardzo dobra opcja, która potrafi zająć dziecko na dłużej. W katalogu znajdziecie Państwo również zestawy pościeli w różnych wzorach, kolorach i oczywiście rozmiarach. Wzory geometryczne, czysty róż, przyjazne zwierzątka i zabawne autka. Te i wiele innych możecie nabyć w naszym sklepie internetowym. W kategorii wyposażenie do łóżeczka dla noworodka, niemowlaka czy tez starszego dziecka umieściliśmy również kilka wariantów wygodnych materacy, które dopasowują się do wagi maluszka. Wszystkie one są wykonane z bezpiecznych dla niego materiałów nie powodujących alergii i podrażnień skórnych.

Sprawdź także akcesoria do łóżeczek w naszym sklepie.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą produktów, także spoza kategorii wyposażenie do łóżeczka. Jesteśmy przekonani, że z nami skompletowanie wyprawki dla dziecka nie będzie stanowiło żadnego problemu.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny