• Kategorie
  • Szukaj
  • Śliniaczki – zabezpiecz ubranka przed zabrudzeniami

Młodzi rodzice wiedzą, jak trudno utrzymać w czystości dziecięce śpioszki. Każdy posiłek wiąże się z ryzykiem zabrudzenia ubranek i koniecznością ich wymiany. Na szczęście istnieją sprawdzone rozwiązania pomagające rodzicom ochronić odzież przed zniszczeniem i ograniczyć bałagan. To śliniaczki.

Śliniaczki dla dzieci są wykonane z wodoodpornych materiałów, dzięki czemu nie przepuszczają zupek, soczków czy kaszek. Większość z nich świetnie chroni ubranka, ograniczając ryzyko powstania trudnych do usunięcia plan. Śliniaczki dla niemowląt skutecznie chronią przed zabrudzeniami powodowanymi ulewaniem się pokarmów, a przy tym nie krępują ruchów. Dzięki obecności rzepów są łatwe w zakładaniu i ściąganiu. Kilkuwarstwowa budowa sprawia, że śliniaczki nie przepuszczają barwników zawartych w jedzeniu. To niezbędny element wyprawki niemowlaka karmionego przez rodziców, jak również starszych dzieci, które podejmują pierwsze próby samodzielnego spożywania pokarmów. W przypadku maluchów najlepiej sprawdzą się śliniaczki wykonane z delikatnych tkanin, które można prać w pralce. Z kolei potrzeby starszych pociech zaspokoją śliniaczki w formie fartuszków. Obydwa warianty znajdą Państwo w naszej ofercie.

Sprawdź termoopakowania w naszym sklepie. 

Wybierz wodoodporne śliniaczki dla dzieci

W naszym sklepie dostępne są zarówno śliniaczki dla noworodka, jak i śliniaczki dla starszych dzieci. Posiadamy rozbudowaną ofertę zawierającą warianty z rękawkami, kieszonką i w formie fartuszków. Niektóre z naszych śliniaczków wykonane są z ceratki, inne z tkaniny typu frotte, a jeszcze inne z bawełny. Niezależnie od materiału, wszystkie produkty są bezpiecznie dla delikatnej skóry maluchów i nie powinny uczulać. Modele z kieszonkami sprawdzą się nie tylko przy jedzeniu, ale także podczas zabaw z kredkami czy plasteliną. Nie ma znaczenia, czym ubrudzi się dziecko – nasze śliniaczki są łatwe w czyszczeniu, dlatego utrzymanie higieny będzie prostsze niż kiedykolwiek. Oferujemy śliniaczki dla niemowląt w różnych kolorach i wzorach, które zaprojektowane są w taki sposób, by zabrudzenia były jak najmniej widoczne.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny