Mobilni Rodzice, skąd, dlaczego, po co?

   Nazwa mobilni rodzice, to pomysł w sumie prawie całej rodziny, prawie całej bo w maju gdy tworzył się plan otworzenia sklepu z zbawkami nie było z nami jeszcze psa. Tak mamy też psa, a cała rodzina to wspaniała mama Asia, córki Zofia i Alicja, najmłodszy i najbardziej pomysłowy Kacper oraz tata Jakub, no i wspomniany wcześniej pies a dokładnie suczka o wdzięcznym imieniu Gaja. Razem tworzymy zespół którego zadaniem jest wspiernie się wzajemnie w trudach codziennego dnia, rozwiązywaniem wspólnie problemów ale też spędzaniem wspólnego czasu w radości i uśmiechu. Może to zbyt egocentryczne oraz cyniczne bo przecież jesteśmy zwykłymi ludźmi i nie szczególnie wyróżniamy się z tłumu, ale tworząc naszą świątynie jaką jest rodzina, musieliśmy zmierzyć się z wieloma problemami, przeciwnościami oraz trudami o których może damy radę wspomnieć na łamach tego blogu.

   Sklep który tworzymy to dodatek, na codzień zajmujemy się zupełnie innymy rzeczami, rodzice pracują, dzieci chodzą do szkoły a pies jak to pieseł śpi je i bawi się z nami nie zależnie od warunków pogodowych na zewnatrz oraz w naszym domu. Sama idea sklepu powstała z braku czasu, dokładnie tak, brak czasu zmotywował do stworzenia sklepu internetowego, brak czasu lub zła jego organizacja, dziwne ale prawdziwe. Rodzina może nie tyle kradnie mnóstwo czasu co każda czynność pochałnia go dużo więcej  i nie chodzi tu bynajmniej o narzekanie. W codziennym natłoku prac i obowiązków naturalnym jest usprawnianie wszelkich czynności miedzy innymi robienie zakupów, i chodź nie stworzyliśmy idealnej lub mega znanej platformy sprzedażowej (choć wszystko jeszcze przed nami) to strona mobilni rodzice ma za zadanie maksymalnie usprawnić proces zakupów przez internet oraz tworzyć miejsce znane i bezpieczne. Sklep skupia się na asortymencie dla dzieci w różnym wieku, oferujemy zarówno zabawki, jak równięż pojazdy na akumulator oraz cały asortyment akcesoriów niezbędnych już od narodzin małego człowieczka i dlatego chcemy być z wami już od pierwszych chwil, wspierać, podpowiadać i odpowiadać na wasze pytania.

   Wizja rozwoju naszego sklepu opiera sie na ciągłym powiększaniu oferowanego asortymentu oraz.... hmmm o tym niebawem, śledź na bierząco nasze poczynania i bierz udział w życiu na blogu.