• Kategorie
  • Szukaj
  • Foteliki samochodowe od 0 do 13kg – bezpieczna podróż z maluchem

Podróż z noworodkiem jest niemałym wyzwaniem dla świeżo upieczonych rodziców. Z jednej strony na pewno chcą Państwo pokazać dziecku świat, jak najwięcej je uczyć i cieszyć się wspólnymi chwilami na wakacjach. Z drugiej natomiast bardzo ważne jest zapewnienie maluszkowi komfortu oraz bezpieczeństwa w pierwszych miesiącach życia. Na szczęście rodzinny wyjazd z niemowlakiem jest możliwy dzięki fotelikom samochodowym, które otulają małego pasażera podczas przenoszenia, jazdy wózkiem lub autem. To rozwiązanie pozwoli Państwu zabrać noworodka na urlop czy w odwiedziny do krewnych z dalekich stron i sprawi, że nie będzie trzeba rezygnować z wakacyjnych planów po przyjściu na świat nowego członka familii. Dzięki fotelikom podróżowanie w towarzystwie dziecka jest niezwykle proste i pozbawione nieprzyjemnych przygód. W naszej ofercie znajdą Państwo foteliki od 0 do 13kg, które ze względu na ergonomiczne kształty oraz najlepsze materiały, wykorzystane w produkcji, umilą maluchowi długą drogę, a rodzicom zapewnią komfort psychiczny.

Fotelik od 0 do 13kg – nowoczesne i komfortowe siedzisko

Nasz asortyment obejmuje foteliki samochodowe przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. Na wycieczkę z noworodkiem polecamy zabrać fotelik od 0 do 13kg. Współpracujemy z renomowanymi markami, dzięki czemu produkty dla najmłodszych, które Państwu przedstawiamy, prezentują wysoką jakość wykonania, dbałość o komfort malucha spoczywającego na siedzisku oraz wygodę rodzica. Nosidełka są lekkie i poręczne, dzięki czemu nie sprawiają problemów z przenoszeniem, nawet kiedy siedzi w nich maluszek. Ponadto dysponujemy modelami, które pozwalają się zapinać na różne sposoby, tak by mogli Państwo dopasować fotelik do środka transportu. Zachęcamy do sprawdzenia tych produktów, które posiadają dodatkową wkładkę z zagłówkiem, podpierająca maleńką główkę. Posiadamy również nowoczesne foteliki z daszkiem przeciwsłonecznym, który ochroni Państwa pociechę przed letnimi upałami.

Fotelik samochodowy do 25 kg - zapoznaj się z naszą ofertą. 

Zapraszamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty fotelików samochodowych oraz innych produktów niezbędnych podczas podróży z dzieckiem.