• Kategorie
  • Szukaj
  • Foteliki samochodowe do 36kg – dla małych i większych podróżników

Brak produktów do wyświetlenia

Odpowiedzialny rodzic dba o to, aby zagwarantować swojemu dziecku komfort i bezpieczeństwo w każdych warunkach, nie tylko w zaciszu domowego ogniska. To ważne, aby Państwa pociecha miała zapewnioną wygodę oraz rodzicielską ochronę podczas wakacyjnych wypraw, wspólnych wyjazdów na zakupy czy odwożenia do przedszkola. Dlatego też warto zaopatrzyć się w uniwersalny oraz bardzo praktyczny fotelik do 36kg, dzięki któremu małe i duże podróże będą odbywać się bezstresowo i dawa przyjemność wszystkim, nawet najmłodszym uczestnikom wycieczki. Jeśli chcą Państwo mieć pewność, że wybrany produkt spełni swoje zadanie, będzie skutecznie chronił i towarzyszył całej rodzinie podczas wyjazdów, powinniście postawić na renomowaną firmę i wysoką jakość wykonania. W naszym asortymencie dostępne są ergonomiczne foteliki samochodowe do 36kg, sygnowane logiem renomowanego wytwórcy produktów dla dzieci Eurobaby, które w prosty sposób można dostosować do środka transportu oraz indywidualnych potrzeb maluszka.

Fotelik do 36kg – poznaj wszystkie udogodnienia

Naszą ofertę produktową komponujemy w trosce o zapewnienie Państwu wyrobów o wysokim standardzie, wiedząc że będą z nich korzystać Państwa pociechy. Właśnie dlatego polecane przez nas foteliki do 36kg, posiadają szereg udogodnień, które z pewnością docenią Państwo podróżując z maleństwem. Do praktycznych funkcji należy między innymi obrotowa baza, która pomaga manipulować siedziskiem. Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, wyposażone w nakładki na ramiona pozwalają wygodnie usadowić dziecko i bezpiecznie je zapiąć, a wyłożone miękkimi materiałami siedzenie, nie powoduje dyskomfortu u małego pasażera. Dodatkowa nakładka dla niemowląt oraz zaawansowany system regulacji fotelika, umożliwia dostosowanie siedzenia do wieku malucha. Dzięki temu produkt będzie towarzyszył Państwu przez długi czas i pozwoli zaoszczędzić pieniądze na wymianie fotelika.

Sprawdź także fotelik samochodowy od 9 do 36 kg

Mają Państwo pytania dotyczące naszych fotelików lub innych produktów? Zapraszamy do przeglądania sklepu oraz kontaktu z działem obsługi klienta.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny