• Kategorie
  • Szukaj
  • Baza do fotelika – innowacyjne zabezpieczenie siedziska w aucie

Brak produktów do wyświetlenia

Dzięki nowoczesnym udogodnieniom nasze życie staje się łatwiejsze. Istnieje wiele praktycznych i innowacyjnych rozwiązań, które wspomagają nas w trakcie jazdy samochodem. Dla tych, którzy podróżują z dzieckiem, najważniejszą rolę grają jednak te akcesoria, które pozwalają rodzicom zyskać komfort psychiczny i odpowiednio zabezpieczają maluszka. Miękkie i wygodne siedzisko z pewnością uprzyjemni dziecku jazdę, jednak warto również zdawać sobie sprawę, jak ważną rolę gra baza do fotelika. Przyrząd ten służy do regulowania siedzenia, na którym spoczywa maleństwo podczas podróży samochodem. Produkowane obecnie modele są na tyle zaawansowane technicznie, że pozwalają na swobodną manipulację fotelikiem, a to znacząco przekłada się na poziom bezpieczeństwa oraz dobre samopoczucie małego pasażera, nawet kiedy siedzisko jest ustawione tyłem do kierunku jazdy. Jeśli więc chcą Państwo zakupić nowoczesną bazę pod fotelik ze wszelkimi niezbędnymi udogodnieniami, zapraszamy do naszego sklepu.

Baza pod fotelik – poznaj zalety tego rozwiązania

Dostępna w naszym asortymencie baza do fotelika świetnie komponuje się z siedziskami przeznaczonymi dla dzieci nawet do 4 roku życia, co sprawia że można korzystać z urządzenia przez wiele miesięcy, a nawet lat. Dzięki nowoczesnej konstrukcji, produkt jest niezwykle łatwy w montażu, który odbywa się praktycznie za pomocą jednego kliknięcia. Manipulowanie fotelikiem przy pomocy bazy jest bardzo proste. Do wyboru mają Państwo aż pięć różnych pozycji, więc dziecko może spokojnie spać lub wygodnie rozsiąść się w foteliku, podziwiając widoki. Urządzenie wyposażone jest w baterię z sygnalizatorem poziomu mocy, aby zawsze byli Państwo z wyprzedzeniem poinformowani o konieczności wymiany. Baza pod fotelik świetnie sprawdzi się również w aucie ze zbyt krótkimi pasami bezpieczeństwa.

Higiena dzieci - zapoznaj się z naszą ofertą. 

Zapraszamy Państwa do naszego sklepu internetowego, gdzie znajdą Państwo bazę do fotelika oraz inne przydatne akcesoria. Warto również sprawdzić fotele dziecięce, które posiadamy. Z ewentualnymi zapytaniami prosimy zwracać się do działu obsługi klienta.