• Kategorie
  • Szukaj
  • Bezpieczeństwo dzieci w domu – poznaj przydatne akcesoria

Jedna z kwestii, o którą cały czas martwią się rodzice, to zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa. Już od ich pierwszych dni nasuwają się opiekunom pytania „czy to bezpieczne?” „czy nie zrobi sobie krzywdy?” itp. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że starają się oni zadbać o każdy szczegół czy to w mieszkaniu, czy też na wyjeździe. Chcą, by ich pociecha mogła poznawać świat, ale jednocześnie, by nie zrobiła sobie przy tym krzywdy. My to doskonale rozumiemy, dlatego też w naszym sklepie znajdziecie Państwo szeroki wybór produktów, które będą w stanie zdecydowanie podnieść poziom bezpieczeństwa w domu. Na które produkty rodzice powinni zwrócić szczególną uwagę? W pierwszej kolejności polecamy zapoznać się z naszymi osłonkami, które zabezpieczają ostre rogi np. od stolika kawowego.

Bezpieczeństwo dzieci – zadbaj o nie z naszymi produktami

Do zabezpieczenia takich ostrych rogów doskonale sprawdzają się dostępne w naszej ofercie silikonowe nakładki. Dopasowują się one kształtem, a także są stosunkowo miękkie. Dzięki temu amortyzują uderzenia zmniejszając przy tym ryzyko rozcięcia skóry. Jest to szczególnie istotne w przypadku dzieci, które są na etapie nauki chodzenia. Ich ruchy są wówczas mocno nieskoordynowane i upadek grozi im praktycznie na każdym kroku. W okresie raczkowania, a także stawania przy meblach sporym zainteresowaniem maluchów cieszą się wszelkiego rodzaju szafki i szuflady. Proponujemy więc je zabezpieczyć przy pomocy naszych zamknięć. Małe dziecko nie będzie sobie w stanie z nimi poradzić i tym samym nie zrzuci sobie szklanek czy garnków na główkę. Bezpieczeństwo dzieci oznacza również zastosowanie osłonek na gniazdka.

Waga spożywcza - poznaj ofertę w naszym sklepie. 

Zachęcamy Państwa do przejrzenia wszystkich kategorii związanych z bezpieczeństwem dzieci w domu. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie tam wszystko co będzie potrzebne do przygotowania mieszkania na raczkującego maluszka, który chce wszystkiego dotknąć i zajrzeć w każdy zakamarek.