• Kategorie
  • Szukaj
  • Fotelik samochodowy od 9 do 36kg – nowoczesność w podróży

Dziecko rośnie błyskawicznie i coraz mocniej chce poznawać świat. Jednego dnia sprowadzamy do domu nowego członka rodziny, a wkrótce potem patrzymy jak stawia swoje pierwsze kroki. Rodzic, który chce, aby maluch dorastał bezpiecznie, a jednocześnie uczył się i beztrosko bawił, powinien dostarczać mu różnorodnych bodźców. Dlatego warto wspólnie podróżować, jeździć razem na zakupy i odwiedzać ciekawe miejsca. Kompleksową ochronę podczas tych rodzinnych eskapad, mogą Państwo zapewnić maluchowi dzięki nowoczesnym i bardzo wygodnym fotelikom samochodowym od 9 do 36kg, które przeznaczone są dla nieco większego dziecka. Ten niezbędny w aucie każdego rodzica dodatek, sprawi że nie będą Państwo musieli martwić się podczas jazdy czy narażać malucha na niedogodności. W naszym sklepie znajdą Państwo bogaty wybór wysokiej jakości fotelików w różnych wariantach oraz wersjach kolorystycznych, co pozwoli dopasować produkt do indywidualnych potrzeb i upodobań.

Foteliki samochodowe od 9 do 36kg – zabezpieczenie na każdą kieszeń

Kładziemy bardzo duży nacisk na funkcjonalność produktów dostępnych w naszym sklepie, dlatego też foteliki od 9 do 36kg, które mogą Państwo u nas zakupić, wyposażone są w wiele praktycznych udogodnień. Regulacja wysokości zagłówka pomaga dostosować siedzisko do rozmiarów malucha, nawet kiedy ten wciąż rośnie. Opcja manipulowania pozycją umożliwia za to dziecku swobodnie usadowienie się i wygodną jazdę. Trzy lub pięciopunktowe pasy pozwalają w prosty sposób przypiąć najmłodszego członka rodziny i upewnić się, że jest należycie zabezpieczony. Zdajemy sobie również sprawę z tego, że możliwości finansowe rodziców są zróżnicowane, więc u nas mogą Państwo wyposażyć się w sprawny i wygodny fotelik od 9 do 36kg w atrakcyjnej cenie. Współpracujemy z renomowanymi markami, w tym Eurobaby oraz Recaro, dzięki czemu mogą Państwo wybrać fotelik dopasowany do Państwa potrzeb oraz budżetu.

Zobacz również fotelik samochodowy od 15 do 36 kg.

Interesują Państwa nasze foteliki i akcesoria? Zapraszamy do przeglądania również innych produktów oraz kontaktu z naszym działem obsługi klienta.