• Kategorie
  • Szukaj
  • Majtki poporodowe – siateczkowa bielizna dla mam

Przed przyjściem dziecka na świat, bardzo często uwaga rodziców skupiona jest na skompletowaniu wyprawki niemowlęcej. Jest to oczywiście bardzo ważna kwestia, jednak przyszła mama powinna także przygotować niezbędne rzeczy, które zabierze ze sobą do szpitala, aby nieco ułatwić sobie trudny okres połogu. Jeśli kobieta ma być w stanie zajmować się noworodkiem, karmić go i przewijać, musi także zadbać o swoje ciało. Cały okres połogu, czyli regeneracji i powrotu do stanu sprzed ciąży, trwa około sześć tygodni. W tym czasie należy otoczyć się odpowiednią ochroną i w sposób szczególny dbać o higienę okolic intymnych, bez względu na to, czy poród odbył się naturalnie czy poprzez cesarskie cięcie. Dlatego właśnie w naszym sklepie przygotowaliśmy zestawy, w których znajdują się poporodowe majtki siateczkowe, niezastąpione w czasie dochodzenia do siebie po ciąży. Mogą również być wykorzystywane przez pacjentki oddziałów urologicznych lub ginekologicznych, w trakcie leczenia wymagającego wyjątkowej dbałości o higienę.

Majtki z siateczki – komfort i higiena w okresie połogu

Nasz asortyment obejmuje majtki poporodowe w różnych rozmiarach, tak aby każda mama mogła dobrać dla siebie produkt, dostosowany do jej potrzeb. Zaleca się wybieranie nieco większego rozmiaru w trosce o wygodę użytkowania. Majtki z siateczki są dobrze przystosowane do podtrzymywania podkładów higienicznych, a jednocześnie materiał jest przewiewny i niepodrażniający skóry. Dodatkową zaletą jest wykończenie miękką gumką, która nie uciska w pasie ani w pachwinach i znacząco podnosi komfort noszenia. Do wyboru mają Państwo jednorazowe majtki poporodowe, które zostały sterylnie zapakowane oraz majtki wielorazowe, nadające się do kilkukrotnego założenia, pod warunkiem zachowania zasad higieny i prania w szarym mydle. Chcieli byśmy również zwrócić Państwa uwagę na podkłady poporodowe, dostępne w naszym sklepie. Mogą je Państwo zakupić w korzystnych wielopakach.

Aspirator do nosa dla dzieci - zapoznaj się z pełną ofertą w naszym sklepie. 

W naszym sklepie posiadamy bogaty wybór produktów dla dzieci oraz rodziców. Zapraszamy więc do regularnego sprawdzania naszej oferty oraz do kontaktu.