• Kategorie
  • Szukaj
  • Pluszaki dla dzieci – przyjaciele na zawsze

Pluszaki - maskotki dla każdego dziecka

Choć na rynku cały czas pojawiają się nowe zabawki, to wzrok dzieci niestanie kieruje się na pluszaki. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ przytulenie główki do ulubionej, mięciutkiej maskotki potrafi być prawdziwym ukojeniem. Ukochany pluszak obetrze łezki, sprawi, że maluch przestanie się bać wizyty u lekarza, czy też stanie się namiastką domu, gdy trzeba przebywać w żłobku. Większość maluchów posiada jedną taką przytulankę, którą zabiera ze sobą dosłownie wszędzie. Nie oznacza to jednak, że nie potrzebują także innych. Będą przecież odgrywać różnego rodzaju scenki z ich udziałem. Misie posadzone na krzesełkach to doskonałe odzwierciedlenie herbatki w restauracji. Z kolei maskotki posadzone w rzędzie mogą być publicznością w teatrze lub uczniami w klasie. Pluszaki będą także strażnikami dziecięcych snów. Gdy maluch się obudzi, może od razu wtulić się w swoją zabawkę i spokojnie pogrążyć w dalszym śnie.

Sprawdź także zabawki z piłkami.

Maskotki w naszej ofercie – poznaj je wszystkie

Misie, koale, pieski, króliczki, słoniki, czy też kotki. Te wszystkie i jeszcze wiele innych maskotek znajdziecie Państwo w naszej ofercie. Wszystkie one wykonane zostały nie tylko z przyjemnych, ale również bezpiecznych dla dzieci materiałów. Dzięki temu rodzice mogą ze spokojem patrzeć na swoje pociechy przytulające maskotki. Te zależy od wariantu czasem posiadają wyłącznie barwne futerko, a czasem wyposażone są również w ubranka takie jak na przykład ogrodniczki. Misie dziewczynki z kolei mogą zostać przyozdobione kolorową kokardką, co z d=całą pewnością przypadnie do gustu małym modnisiom. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także misie, które będą wydawały dźwięki. Są one bardzo dobrym pomysłem na prezent dla niemowlaków, które bardzo mocno reagują na bodźce.

Zachęcamy do przejrzenia całej naszej oferty, ponieważ znajdują się w niej nie tylko misie, ale także wiele innych ciekawych zabawek.