• Kategorie
  • Szukaj
  • Wózki dziecięce – niezbędny element wyprawki

Wózek dla niemowlaka - jak dobrze go wybrać?

Nie ma wątpliwości co do tego, że zakup wózka dziecięcego jest jednym z pierwszych, jeśli chodzi o kompletowanie wyprawki dla maluszka, który ma pojawić się na świecie. Pojazd, który zostanie dla niego wybrany prawdopodobnie będzie mu służył przez kilka pierwszych lat jego życia. Właśnie z tego względu przyszli rodzice muszą poświęcić sporo czasu na znalezienie modelu zgodnego nie tylko z ich oczekiwaniami odnośnie wyglądu, ale również spełniającego wszystkie normy zapewniające maluchowi bezpieczeństwo. My to doskonale rozumiemy i właśnie dlatego w swojej ofercie umieściliśmy jedynie sprawdzone rozwiązania, które odpowiedzą na stawiane przed nimi wymagania.

Nowoczesne wózki dla niemowlaków i starszych dzieci

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wózki dla dzieci, które są przeznaczone dla noworodków i niemowlaków. Mowa tutaj o tradycyjnej gondoli, w której maluch przewożony jest na leżąco. Taki wózek musi być wykonany z przyjaznych dla delikatnej skóry materiałów. Nie mniej istotny jest także jego rozmiar i waga, ponieważ nie rzadko wózek wnoszony jest na któreś z kolei piętro w bloku. Dla starszych dzieci proponujemy tak zwaną spacerówkę, która pozwala na przewożenie dziecka w pozycji siedzącej. Oferowane modele posiadają oczywiście pasy bezpieczeństwa, które utrzymują właściwą pozycję malucha i zabezpieczają go przed upadkiem. Rodzice z całą pewnością docenią również dodatkowe akcesoria dołączane do oferowanych przez nas wózków. Mowa tutaj o pojemnikach, w których mogą zmieścić się codzienne zakupy, torbach na akcesoria dziecięce, czy też foliach chroniących przed deszczem i silnym wiatrem.

Zobacz także akcesoria do wózków dziecięcych.

Serdecznie polecamy przejrzenie całej naszej kategorii z wózkami dziecięcymi, ponieważ jesteśmy przekonani, że znajdziecie w niej Państwo to, czego potrzebujecie. Dla Waszej wygody dokładnie posegregowaliśmy nasze produkty i umieściliśmy informacje na ich temat. Jeśli jednak pojawi się taka potrzeba, to zachęcamy do kontaktu.