• Kategorie
  • Szukaj
  • Rowerek dziecięcy do nauki jazdy – biegowy lub trójkołowy

Rowerki biegowe dla dzieci - sprawdź naszą ofertę

Dla prawidłowego rozwoju dziecka, niezwykle ważne jest, aby spędzać czas na świeżym powietrzu oraz dostarczać mu nowych wrażeń. Ruch i zabawa z rodzicami lub z rówieśnikami nie tylko tworzą piękne wspomnienia z dzieciństwa, ale także ułatwiają maluchowi dorastanie. Jazda na rowerze to dla dziecka nie tylko świetna zabawa, ale również aktywność kształtująca koordynację wzrokowo-ruchową i zmysł równowagi. Dlatego właśnie pierwsze próby nauki jazdy warto rozpocząć z dzieckiem jak najwcześniej. Dzięki dostępnym w naszym sklepie rowerkom biegowym lub trójkołowym, mogą Państwo już od 2 roku życia przyzwyczajać swoją pociechę do poruszania się na tego rodzaju pojeździe. Przejażdżka na rowerku biegowym sprawi, że maluch z większą łatwością przesiądzie się na trójkołowy rower i wkrótce zacznie samodzielnie pedałować. Jeśli natomiast wolą Państwo stopniowo przyzwyczajać nieco bardziej strachliwe dziecko, idealny będzie rowerek trójkołowy z baldachimem oraz rączką. Podczas jazdy pociecha może w każdej chwili sięgnąć do pedałów i podjąć próbę samodzielnej jazdy.

Rowerki biegowe i trójkołowe – bezpieczna jazda z maluchem

Podobnie jak Państwu, nam również zależy na bezpieczeństwie najmłodszych, którzy podejmują swoje pierwsze próby jazdy na rowerku dziecięcym. Dlatego właśnie przygotowaliśmy szereg produktów, skonstruowanych w taki sposób, aby zarówno rodzic, jak i maluch mogli czuć się pewnie i cieszyć się komfortem użytkowania. Dostępne w naszym sklepie rowerki biegowe wyposażone są w rączki o ergonomicznym kształcie, wygodne i wytrzymałe siodełko, a także możliwość regulacji kierownicy oraz siodełka, co zapewnia maluchowi stabilność i wygodę podczas nauki. Mogą także Państwo zakupić u nas rowerek trójkołowy, który zależnie od modelu, będzie pozwalał maluchowi na samodzielną jazdę lub na poruszanie się pojazdem przy asyście rodzica, dzięki specjalnej rączce. Dołączony do zestawu baldachim pomoże maleństwu się zrelaksować, a także zdecydować samodzielnie o tym, kiedy przejąć inicjatywę i zacząć pedałować.

Kliknij i sprawdź także auta elektryczne dla dzieci.

Jeśli chcą Państwo wiedzieć więcej na temat funkcji dostępnych u nas rowerków dziecięcych, zapraszamy do kontaktu oraz przeglądania produktów w naszym sklepie.