• Kategorie
  • Szukaj
  • Krzesełka do karmienia – wybierz model dla maluszka

Krzesełko do karmienia czy fotelik do karmienia dla maluszka

W przypadku małego dziecka rodzice cały czas zmagają się z kolejnymi zakupami. Regularnie, wraz ze wzrostem nie tylko samego maluszka, ale również jego umiejętności pojawiają się kolejne potrzeby. Tak właśnie jest w przypadku momentu, w którym można mu zacząć serwować inne posiłki niż mleko. Rodzice doskonale widzą, że z tym wiąże się naprawdę sporo zakupów, a wśród akcesoriów do kupienia na liście musi znaleźć się krzesełko do karmienia. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że musi ono dostosować się zarówno do samego maluszka, jak i do jego opiekuna oraz przestrzeni, w której zostanie ustawione. Właśnie z tego względu umieściliśmy w naszej ofercie wiele ciekawych modeli, które spełniają swoją podstawową funkcję jaką jest zabezpieczenie dziecka na czas posiłku, a do tego mają swoje indywidualne cechy, które docenią nawet najbardziej wymagający.

Fotelik do karmienia – może model z huśtawką?

W ofercie pojawiają się standardowe foteliki do karmienia, a także między innymikrzesełko do karmienia z huśtawką. Jedne i drugie posiadają pasy zabezpieczające malucha podczas posiłku. Są one regulowane, więc nie ma obaw, że dziecko z nich za szybko wyrośnie. Dodatkowo każdy z fotelików ma zdejmowaną tacę, na której zmieści się nie tylko talerzyk z posiłkiem, ale również kubek z wodą. W niektórych modelach można zauważyć, że taca jest podwójna, co zdecydowanie ułatwia dbanie o jej czystość. Wspomniana już huśtawka krzesełko do karmienia jest bardzo ciekawym pomysłem. Maluch może w nim spokojnie zjeść posiłek, a także w takiem huśtawce może zostać ululany do snu. Przeglądając naszą ofercie natraficie Państwo także na krzesełko do karmienia, które posiada również składany stolik, Przy nim maluch może się bawić lub można mu na nim postawić przekąski, po które sięgać będzie sobie w ciągu dnia.

Warto również zwrócić uwagę na książki dla dzieci w naszym sklepie.

Fotelik do karmienia musi znaleźć się w każdym domu, w którym jest małe dziecko. My to doskonale rozumiemy i właśnie dlatego przedstawiamy Państwu tyle wariantów. Zachęcamy do przejrzenia również innych akcesoriów do karmienia.