• Kategorie
  • Szukaj
  • Fotelik samochodowy od 15 do 36kg – wybierz odpowiedni model

Każde dziecko do 12 roku życia lub do osiągnięcia wzrostu 150cm musi jeździć w foteliku samochodowym. Nieprzestrzeganie tego przepisu grozi nie tylko mandatem, ale przede wszystkim poważnym uszczerbkiem na zdrowiu dziecka w razie wypadku. Nie zawsze rodzice zdają sobie sprawę z tego, że nawet zwyczajne hamowanie może sprawić, że nieodpowiednio przewożone dziecko wypadnie z miejsca. Jednak skoro odwiedzacie Państwo nasz sklep, to jesteście tego świadomi i chcecie zadbać o bezpieczeństwo swojej pociechy, co nas niezmiernie cieszy. Zachęcamy więc do sprawdzenia naszych różnorodnych modeli fotelików między innymi w kategorii od 15 do 36kg. Zwracamy uwagę na fakt, że aspekt wagi jest niezwykle istotny, ponieważ określa do jakiego dziecka fotelik najlepiej się dopasuje i tym samym będzie dla niego odpowiedni.

Fotelik od 15 do 36kg dla Twojego dziecka

W naszej ofercie znajdziecie Państwo foteliki od 15 do 36kg, które posiadają ergonomiczne kształty pozwalające dziecku na komfortową podróż. Regulowane zagłówki, a także boczki sprawiają, że fotelik można idealnie dopasować do wielkości pociechy. Co więcej foteliki posiadają również systemy wentylacji, dzięki którym nie straszne dzieciom kilkugodzinne podróże. Z kolei na podniesienie bezpieczeństwa wpływ mają wzmocnione podłokietniki, które zapewniają lepszą ochronę bioder, a także zaawansowana ochrona boczna (ASP). System ten pochłania energię podczas uderzenia bocznego. Proponowane przez nas foteliki posiadają również oznaczenia, które wspomagają nawet najmniej doświadczone osoby przy właściwym przypięciu dziecka.

Akcesoria do samochodu dla dzieci - zapoznaj się z naszą ofertą. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo foteliki samochodowe przypisane do różnych grup wagowych. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami, które najlepiej odpowiedzą na Wasze oczekiwania. My ze swojej strony zapewniamy szybką i bezpieczną wysyłkę pod wskazany adres.