• Kategorie
  • Szukaj
  • Drewniane zabawki dla dzieci – dopasowane do wieku

Zabawki drewniane - postaw na trwałość i bezpieczeństwo

Zabawki to nieodłączny element wystroju każdego pokoju dziecięcego, choć po czasie co z całą pewnością mogą potwierdzić rodzice, także całego mieszkania. Niewątpliwie wynika to z faktu, że dostępnych na rynku jest naprawdę wiele ciekawych modeli, które przyciągają uwagę. My chcielibyśmy zaproponować zakup drewnianych zabawek dla dzieci. Dlaczego? Głównie ze względu na fakt, że są one bardzo trwałe, a jednocześnie bezpieczne dla maluchów w każdym wieku. Ich przewagą nad modelami wykonanymi z plastiku jest to, że nie ma obaw, że jakiś element odpadnie i uszkodzony zrani dziecko. Co więcej, drewniany klocek włożony przez dziecko do buzi również nie zostanie pozbawiony swoich części przez malutkie ząbki. W przypadku innych zabawek istnieje takie ryzyko, że malec odgryzie np. lusterko od samochodzika i się nim zakrztusi.

Zabawki drewniane edukacyjne w różnych wariantach

Przeglądając nasz katalog, możecie się Państwo przekonać, że wybór jeśli chodzi o zabawki drewniane dla dzieci jest naprawdę spory. Znajdziecie propozycje zarówno dla najmłodszych, jak i tych nieco starszych pociech. Posiadamy bowiem w ofercie drewniane puzzle, które składają się z różnej liczby elementów, a także pajacyki - pchacze, które poruszają się napędzane przez malca i w niektórych wariantach wydają dźwięki. Proponujemy zapoznać się także z drewnianymi puzzlami polegającymi na wkładaniu odpowiednich zwierzątek w puste miejsce. Na środku każdego puzzla znajduje się specjalny uchwyt, który ułatwia trzymanie w małych rączkach.

Sprawdź także nasze zestawy kreatywne.

Wszystkie z naszych propozycji nadają się nie tylko na zakup dla własnego dziecka, ale również na prezent. Świetnym pomysłem na podarunek będzie między innymi drewniany klaun, a z nim w zestawie różne akcesoria. Zabawka ta ćwiczy zdolności manualne dziecka i rozwija jego kreatywność. Dodatkowo uczy cierpliwości, ponieważ nie każdy element można łatwo i szybko przypasować do właściwego miejsca. Zachęcamy do zapoznania się także z innymi interesującymi zabawki drewnianymi dla dzieci!

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny