• Kategorie
  • Szukaj
  • Fotelik dla niemowlaka – postaw na bezpieczeństwo

Foteliki samochodowe dla dzieci zostały stworzone z myślą o bezpieczeństwie i komfortowej podróży malucha. Właśnie dlatego podczas ich wyboru powinno się sprawdzić kilka najistotniejszych elementów. Pierwszym z nich będzie dopasowanie fotelika do wagi. Inne są bowiem foteliki dla niemowlaka, a inne dla dziecka, które skończyło już kilkanaście miesięcy. W tym pierwszym przypadku mowa o fotelikach, w których maluszek przyjmuje pozycję leżącą z lekko uniesioną głową i nóżkami. Drugim kryterium wyboru będzie rodzaj zastosowanych pasów bezpieczeństwa. Trzecią kwestią będą osłony boczne, które jak sama nazwa wskazuje chronią dziecko w trakcie ewentualnego uderzenia bocznego. Na co jeszcze zwrócić uwagę? Na pozycję dziecka, którą ma w foteliku. Nie wszystkie są ergonomiczne i nie zawsze jest w nich dziecku wygodnie. Niektóre mają też zbyt małą widoczność, a ta dla malucha w trakcie jazdy samochodem jest bardzo ważna zwłaszcza gdy jest już nieco starsze.

Foteliki samochodowe dla dzieci – co wybrać?

Fotelik dla dziecka wybiera się też na podstawie sprawdzonych, pewnych marek. W niektórych przypadkach znaczenie mają również walory wizualne. Te mają znaczenie zwłaszcza dla samych zainteresowanych, w momencie gdy mają już na tyle lat by wyrażać swoją opinię. W naszej ofercie znajdziecie Państwo foteliki różnego typu, które przeznaczone są do konkretnych kategorii wagowych. Posiadają one wszelkie niezbędne zabezpieczenia, a także wypełnienia zapewniające maluchowi komfort podróżowania. Niektóre z proponowanych modeli posiadają regulację, która zapewnia dłuższe użytkowanie.

Zobacz również fotelik od 0 do 13 kg

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia wszystkich naszych propozycji fotelików samochodowych dla dzieci. Dla Waszej wygody posegregowaliśmy je wg parametrów. Dzięki temu znacznie szybciej natraficie na model, który odpowie potrzebom Waszym i Waszej pociechy. Koniecznie zajrzyjcie również do naszych zabawek, które umilą każdą podróż.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny