• Kategorie
  • Szukaj
  • Higiena dziecka – zadbaj o nią z nami

Rodzice zawsze chcą, aby maleństwo zdrowo rosło i powoli stawało się coraz bardziej samodzielne. Jednak w pierwszych miesiącach życia, dziecko jest niemal całkowicie zależne od swoich opiekunów. To od nich zależy, czy pociecha będzie spała w czystym posłaniu, oni kąpią, przewijają, a w końcu uczą dorastającego malucha, jak należy dbać o higienę. Doskonale rozumiemy potrzebę roztoczenia nad dzieckiem całkowitej opieki i wiemy, że czynności takie jak obcinanie paznokci, wycieranie nosa, zabawa gąbką w wannie czy nauka mycia zębów, również są formą rodzicielskiej troski. Niezbędne przybory, które pomogą utrzymać higienę dziecka, powinny być skompletowane jeszcze zanim nowy członek rodziny przyjdzie na świat. Ze względu na zastosowanie większości z nich, powinny również być regularnie wymieniane. W naszym sklepie dysponujemy bardzo szerokim asortymentem, więc skompletowanie wszystkich najpotrzebniejszych rzeczy w jednym miejscu nie powinno być problemem. Takie wygodne rozwiązanie z pewnością ułatwi Państwu życie codzienne z maluchem.

Gruszka, aspirator do nosa dla niemowląt i inne przybory higieniczne – sprawdź ofertę

Katar u dziecka często stanowi uciążliwy problem, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa produkty, które skutecznie pomogą pozbyć się nieczystości z małego noska. Posiadamy popularne gruszki do nosa dla niemowląt oraz nowoczesne aspiratory. Mogą Państwo u nas również zakupić cążki oraz zestawy do czyszczenia paznokci dla malucha, dzięki którym łatwo będzie można wykonać przy dziecku zabiegi higieniczne, minimalizując ryzyko skaleczenia. Kiedy przyjdzie czas, aby nauczyć pociechę samodzielnego mycia zębów, pomożemy Państwu zaopatrzyć się w szczoteczki edukacyjne, które ułatwiają naukę, a przy tym są kolorowe i dostosowane do dziecięcych upodobań. Wszystkie wyroby higieniczne produkowane są z bezpiecznych surowców i nie zawierają szkodliwych substancji.

Zobacz również akcesoria do kąpieli dla dzieci

Zapraszamy do sprawdzenia pełnego asortymentu akcesoriów z kategorii higiena dziecka, a także do zapoznania się z pozostałymi produktami. W przypadku pytań, prosimy o kontakt.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny