• Kategorie
  • Szukaj
  • Zwierzątka interaktywne – zabawki, które rozwijają empatię

Interaktywne zabawki zwierzaki - funkcjonalny gadżet dla dziecka

Chyba każdy rodzic pamięta zabawki ze swojego dzieciństwa, wśród których często królowały misie maskotki i pluszowe zwierzaki. Z pewnością chcą Państwo obdarować swojego malucha zabawkami, na które za kilka lat on także będzie spoglądać z nostalgią. Dziś wybór jest bogaty nie tylko jeśli chodzi o kolorowe i miękkie maskotki, ale także interaktywne zwierzaki, czyli zabawki, które oprócz uroczego wyglądu, mają także wiele ciekawych funkcji. Tego typu gadżety są świetnym dodatkiem do dziecięcej sypialni, gdyż nie tylko słodko wyglądają, ale także zapewniają maleństwu wiele godzin rozrywki. Opieka nad interaktywnymi zwierzętami i zabawa z ich udziałem uczy malucha empatii, rozwija zdolności motoryczne, koordynację wzrokowo-ruchową i poszerza jego wiedzę o świecie. Interaktywne maskotki to wspaniali kompani, który często towarzyszą maluchowi podczas snu, a ich obecność uspokaja go i tworzy w dziecięcym pokoiku przyjazne środowisko. Z tego względu zabawkowe zwierzątka sprawdzają się także, kiedy poszukują Państwo pomysłu na prezent.

Zabawki interaktywne – kolorowe i wesołe zwierzęta

Zdajemy sobie sprawę z tego, że głównymi użytkownikami zabawek są maluchy. Dlatego dobierając asortyment, duży nacisk kładziemy na wysoką jakość produktów oraz na ich bezpieczeństwo. Mogą Państwo znaleźć u nas interaktywne zabawki zwierzaki, które można oddać w dziecięce roczki już w pierwszych miesiącach życia. Należą do nich małpka oraz koala na baterie, które oprócz uroczego wyglądu, posiadają także 3 przyciski, uruchamiające emisję dźwięków i świateł. Polecamy także interaktywnego kraba, który wibruje i biega po płaskiej powierzchni, dzięki czemu maluch może bawić się aktywnie. Dla tych maluchów, które marzą o własnym psie lub kocie, jednak nie mogą ich posiadać np. z powodu alergii,  przygotowaliśmy także chodzące zwierzaki na pilota, które miauczą i szczekają.

W naszej ofercie znajdziesz też zabawkowe telefony dla dzieci.

Więcej interaktywnych zabawek znajdą Państwo przeglądając nasz sklep. W przypadku pytań, prosimy kontaktować się z naszym działem obsługi klienta.