• Kategorie
  • Szukaj
  • Zabawki do nauki chodzenia – rozwijamy umiejętności dziecka

Nauka chodzenia to jeden z najważniejszych procesów w życiu dziecka, do którego przygotowuje się on przez pierwsze miesiące. Na początku maluszek uczy się unosić swoją głowę i poruszać nią w wybranym kierunku. Kolejno przychodzi czas na obracanie się wokół własnej osi, naukę siadania, raczkowania i czworakowania. Te wszystkie etapy są niezbędne do osiągnięcia pionowej pozycji i ruszenia w świat na własnych nogach. Początkowo dziecko uczy się wstawać, następnie łapie się mebli i przy nich ćwiczy prawidłową postawę. Dopiero kolejny etap niesie za sobą pierwsze kroki, które zostaną zapewne uwiecznione na zdjęciach i filmach. Ten cały proces przygotowawczy będzie trwał i wymagał cierpliwości. Dziecko zaczyna bowiem chodzić między 8 a 18 miesiącem życia. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zabawki do nauki chodzenia, które maja stymulować maluszka do rozwijania tej ważnej umiejętności. Warto po nie sięgnąć, gdy maluch potrafi już samodzielnie stanąć i utrzymać prawidłową postawę ciała.

Zabawki do chodzenia – co możemy zaoferować?

Przeglądając nasz katalog możecie Państwo natrafić na takie zabawki do chodzenia jak chodzik-pchacz. Jak wygląda zasada jego użytkowania? Otóż maluszek może złapać się za rączkę chodzika i następnie stawiać pierwsze kroki razem z nim. Proponowane przez nas modele zapewniają maluchowi utrzymanie stabilnej pozycji, która jest dla niego bezpieczna. Co więcej same w sobie są bardzo interesujące. Posiadają ruchome, kolorowe i wydające dźwięki elementy. Dzięki temu dziecko bardzo się nimi interesują. W ofercie dostępne są także klasyczne chodziki, a także zabawka dl chodzenia w postaci lokomotywy. To ciekawe rozwiązanie posiada aż trzy funkcje. Mianowicie jest to interaktywna zabawka, pchacz i jeździk w jednym. Dodatkowo mówi po polsku!

Sprawdź także chodzik dla dziecka w naszym sklepie. 

Zabawki do nauki chodzenia to z całą pewnością kategoria, z którą polecamy się zapoznać. Nie ma bowiem nic lepszego dla dziecka jak nauka przez zabawę.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny