• Kategorie
  • Szukaj
  • Chodzik dla dziecka – rozwijaj umiejętności maluszka!

Nauka chodzenia to dla dziecka jedno z zadań, którego bardzo często podejmuje się jeszcze przed ukończeniem pierwszego roku życia. Należy jednak już w tym miejscu zaznaczyć, że etapy rozwoju dzieci są różne, nie wszystkie rozpoczynają naukę tych samych czynności w identycznym czasie. Jednak mają jedną cechę wspólną, a mianowicie bardzo lubią poznawanie nowych miejsc. Dzieci są bowiem z natury bardzo ciekawe tego co je otacza. Właśnie dlatego z takim zapałem podchodzą do raczkowania, czy też podnoszenia się przy meblach. Kolejnym etapem jest oczywiście wspomniane już chodzenie, a do niego można nieco maluszka zachęcić. W jaki sposób? Z naszymi chodzikami i pchaczami dla dzieci. Są one skonstruowane w taki sposób, by maluch czerpał jak najwięcej radości z samodzielnego przemieszczania się, a przy tym żeby był bezpieczny. Oferowane przez nas produkty nie wymuszają nienaturalnej pozycji, a także są bardzo stabilne. Dzięki temu nie ma obaw przed przewróceniem się malucha wraz z chodzikiem lub stworzeniem się nieprawidłowych nawyków.

Chodzik pchacz dla dziecka – poznaj naszą ofertę

Przeglądając nasz katalog natraficie Państwo na różne propozycje chodzików dla dzieci. Wśród nich znajdzie się model klasyczny, czyli taki na czterech kółeczkach. Do środka wkłada się dziecko, które może kształtować swoje chodzenie, a także w razie potrzeby może sobie usiąść. Model został wyposażony także w panel multimedialny, który zapewni dziecku sporo zabawy. W ofercie znajdują się również chodziki pchacze, które rosną wraz z dzieckiem. Maluch może trzymać się kierownicy i spokojnie stawiać pierwsze kroki. Jeśli będzie chciał usiąść i się pobawić, to nasz pchacz również dostarczy mu atrakcji. Wszystkie modele posiadają bowiem ruchome elementy, które z pewnością zaciekawią dziecko.

Sprawdź także szelki do nauki chodzenia w naszym sklepie. 

Jeśli poszukujecie Państwo innych akcesoriów lub zabawek dla dzieci to zachęcamy do przejrzenia większej ilości naszych kategorii. Z całą pewnością wybierzecie prezent dopasowany do wieku i potrzeb maluszka.