• Kategorie
  • Szukaj
  • Zabezpieczenie szuflad i szafek przed dziećmi – zadbajcie o podstawy!

Rodzicielska miłość przyjmuje różne oblicza. Jednym z nich jest dbanie o bezpieczeństwo dzieci i to w każdym wieku. Każdy opiekun wie, że maluchy rozpiera energia, a także chęć poznawania świata, który je otacza. Niestety w wielu przypadkach wiążę się to z dość ryzykownymi sytuacjami, którym szybko muszą zapobiegać rodzice. Warto więc pomyśleć o zabezpieczeniach, które w znaczący sposób wpłyną na poprawę bezpieczeństwa dzieci. Dobrym pomysłem jest inwestycja w zabezpieczenia szuflad i szafek. W naszej ofercie znajdziecie Państwo przeznaczone właśnie do tego celu zamknięcia. Każde z nich skonstruowane jest tak, by malec nie był w stanie otworzyć szafki, a rodzic nie miał z tym problemu. Dzięki temu mamy zapewnione bezpieczeństwo przy jednoczesnym braku dodatkowego problemu dla opiekuna. Co więcej proponowane przez nas zabezpieczenia są wytrzymałe i łatwe w montażu.

Zabezpieczenie gniazdka przed dziećmi – poznajcie nasze produkty

Małe dzieci, czy to raczkujące, czy też samodzielnie przemierzające kolejne metry mieszkania są niezwykle ciekawe świata. W związku z czym nie tylko próbują otwierać wszystkie szafki i szuflady, ale również interesują się gniazdkami. Jeśli ich ciekawość rośnie to zaczynają wkładać do nich różne przedmioty, a także palce. Niestety jak można się łatwo domyślić nie jest to zabawa bezpieczna dla dziecka. W grę wchodzi bowiem ryzyko porażenia prądem. W związku z tym warto zadbać o zabezpieczenie gniazdek przed dziećmi przy pomocy osłonek, które znajdziecie państwo w naszej ofercie. Ich zadanie polega na dopasowaniu się do gniazdka i całkowitej blokadzie dostępu do niego. Usunięcie blokady możliwe jest jedynie przy pomocy dołączonego kluczyka. Tym samym ryzyko porażenia prądem zostaje całkowicie zneutralizowane.

Zobacz również zabawki do nauki chodzenia w naszym sklepie. 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszymi zestawami zabezpieczeń, a także pojedynczo pakowanymi blokadami. Dzięki nim ryzyko wystąpienia wypadku w domu zacznie się zmniejsza. Przy zakupach polecamy wziąć również pod uwagę osłonki na narożniki.