• Kategorie
  • Szukaj
  • Okrycie kąpielowe dla niemowlaka – niezbędne po wyjściu z wanny

Nie od dzisiaj wiadomo, że maluchy uwielbiają pluskać się w wodzie i bawić gumowymi kaczuszkami. Nawet te dzieci, które początkowo ciężko jest namówić do mycia, czasem nie mają ochoty wychodzić z wanny. Podczas kąpieli można pozwolić sobie na chwilę relaksu i zabawy ze swoją pociechą, jednak należy koniecznie upewnić się, że maleństwo się nie zaziębi. W tym celu polecamy Państwu zwrócić uwagę na nasze mięciutkie i praktyczne okrycia kąpielowe dla dzieci, które chronią przed zimnem po wyjściu z wody. Mają także doskonałą wchłanialność, którą zapewnia tkanina typu frotte, więc po owinięciu malucha delikatnym materiałem, bardzo łatwo można go wysuszyć. Większość dostępnych w naszym asortymencie wariantów okrycia kąpielowego dla noworodka, posiada optymalne wymiary 100x100cm, jednak dysponujemy także rozmiarem 80x80cm.

Okrycia kąpielowe dla dzieci – śliczne wzory i kolory

Selekcjonując produkty higieniczne dla dzieci, które wchodzą w skład naszej oferty, kierujemy się przede wszystkim komfortem naszych najmłodszych oraz chęcią zapewnienia im przyjaznego i bezpiecznego środowiska. Dlatego niemowlęce okrycia kąpielowe, które można u nas zakupić są wykonane z niepodrażniających materiałów czyli bawełny frotte. Zostały uszyte w taki sposób, aby nie krępować ruchów dziecka i są wyposażone w praktyczny kapturek, który pomaga osuszyć maleńką główkę. Zdajemy sobie sprawę z tego, że produkty dla dzieci powinny również być dopracowane pod względem estetycznym. Dostępne u nas okrycia utrzymane są w przyjaznej dla oka kolorystyce i ozdobione są motywami zwierzęcymi. Sówki, pingwiny czy misie to najpopularniejsze wzroki, które są dekoracją akcesoriów kąpielowych. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich wariantów kolorystycznych i wzorów. Ze względu na swoje walory wizualne, okrycie kąpielowe dla noworodka, będzie świetnym pomysłem na prezent.

Podesty dla dzieci - sprawdź naszą ofertę. 

W naszym sklepie znajdą Państwo wiele pożytecznych akcesoriów do łazienki dla dziecka, które ułatwią dbanie o higienę malucha. Warto sprawdzać regularnie naszą ofertę.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny