• Kategorie
  • Przeszkoda skokowa do Hobby Horse 160cm, h-120 cm, belka 50mm - różowa

Symbol: PRZESZ160/120/50/5
233.00
szt.
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 17.99
Kurier InPost 17.99
Dostępność 15 szt.

Zamówienie telefoniczne: 884-002-045

Zostaw telefon

Przeszkoda skokowa do Hobby Horse L-160 cm, H-120 cm, różowa


Hobby Horse to coraz bardziej popularny sport. Dzięki tej aktywności pobudzisz kreatywność Dziecka poprzez ustawianie przeszkód na różnych poziomach oraz w różnych konfiguracjach. Zabawa Hobby Horse pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, zachęca do aktywności fizycznej - Dziecko będzie więcej biegało i skakało, co pozytywnie wpłynie na jego prawidłowy rozwój.

Przeszkoda idealnie nadaje się jako dodatek do zabawy z koniem na kiju. Można ją wykorzystać zarówno w zamkniętym pomieszczeniu, jak i na otwartej przestrzeni. Świetnie nadaje się do zabawy przy przechodzeniu pod tyczką - sprawdzi się na imprezach rodzinnych nie tylko dla dzieci. Przeszkodę można wykorzystać również do zabawy z psem - poprawi jego kondycję!

Przeszkoda jest trwała i bezpieczna, wykonana z idealnie szlifowanego drewna sosnowego, aby Dziecko nie zrobiło sobie krzywdy podczas przeskoków czy przenoszenia stojaka. Posiada stabilne nóżki, dzięki którym stoi pewnie. Drążki są plastikowe, lekkie, dostępne w kilku wersjach kolorystycznych.

Tyczkę do przeszkody można ustawić na wysokości od 40 cm do 120 cm, w zależności od wzrostu i możliwości motorycznych Dziecka. Poprzeczka została zaprojektowana tak, by spadała podczas potrącenia nogą. Nie ma możliwości, by Dziecko przewróciło się podczas skoku.

Poprzeczka ma długość aż 160 cm. Jest dwuczęściowa, składa się z dwóch belek o długości 80 cm, ze specjalnym łącznikiem. Pozwala to na uzyskanie długiej stabilnej poprzeczki. A po złożeniu belek uzyskuje się poręczną wielkość ułatwiającą przechowywanie czy transport.

Przeszkoda skokowa dla koni Hobby Horse L 160 cm, H 120 cm z belką 50 mm.

Wymiary:

- wysokość: 120cm

- szerokość: 160cm

- długość tyczki: 160cm - tyczka jest dwuczęściowa, z łącznikiem

- grubość drążka: 50mm


Waga ok. 2,5 kg

Uwaga! Drewniane kołki podtrzymujące drążek dołączone są do zestawu luzem do samodzielnego montażu.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • W tej kategori znajdziesz również